27 січня 2023 р. відбувся обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. До складу журі ввійшли вчителі провідних закладів середньої освіти та викладачі провідних закладів вищої освіти Дніпропетровщини.
![](https://geobotany.dp.ua/wp-content/uploads/Olim_Ec1-1024x527.jpg)
Кафедру геоботаніки, грунтознавства та екології представлял її завідувач — кандидат біологічних наук, доцент Горбаь В.А., який входив до складу журі, яке оцінювало учнів 10 класів.
![](https://geobotany.dp.ua/wp-content/uploads/Olim_Ec2-1024x530.jpg)
Під час заходу були проведені профорієнтаційні заходи, присвячені ознайомленню учасників з умовами вступу та навчання в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.