23-24 лютого 2023 р. відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України відділення «Екологія та аграрні науки» секції «Охорона довкілля та раціональне природовикористання».
![](https://geobotany.dp.ua/wp-content/uploads/МАН3-1024x526.jpg)
До складу журі ввійшов завідувач кафедри геоботаніки, грунтознавства та екології, доцент Горбань В.А.
Після тривалої роботи секції були підбиті підсумки та визначені гідні переможці, один з яких буде представляти нашу область на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту.
![](https://geobotany.dp.ua/wp-content/uploads/МАН1-1-1024x571.jpg)
Під час заходу були проведені профорієнтаційні заходи, присвячені ознайомленню учасників з умовами вступу та навчання в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.