26 січня 2024 р. відбувся І тур (теоретичний) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, під час якого учасники — школяри 10 та 11 класів закладів освіти Дніпропетровської області вирішували тестові завдання.
![](https://geobotany.dp.ua/wp-content/uploads/Screenshot_111-1024x458.jpg)
2 лютого 2024 р. відбувся ІІ тур (практичний), під час якого школяри представляли та захищали свої науково-дослідні роботи.
![](https://geobotany.dp.ua/wp-content/uploads/Screenshot_6-1-1024x522.jpg)
![](https://geobotany.dp.ua/wp-content/uploads/Screenshot_7-1024x529.jpg)
В роботі журі взяв участь завідувач кафедри геоботаніки, грунтознавства та екології В. А. Горбань, який також є науковим керівником Ільченко Анастасії, учениці класу 11-А Наукового медичного ліцею «Днпро», яка посіла І місце серед учнів 11 класів. Вітаємо переможницю