14 лютого 2024 р. відбулася гостьова лекція Колеснікової Катерини Вадимівни, кандидатки біологічних наук, завідувачки еколого-освітнього сектору Дніпровсько-Орільського природного заповідника, для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 101 — Екологія біолого-екологічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
![](https://geobotany.dp.ua/wp-content/uploads/Screenshot_8-1.jpg)
![](https://geobotany.dp.ua/wp-content/uploads/Screenshot_9.jpg)
Під час лекції Катерина Вадимівна надала студентам інформацію щодо важливості водно-болотних угідь та їх екологічного значення, про особливості наукової діяльності в Дніпровсько-Орільському природному заповіднику, можливості працевлаштування в заповіднику.